1. Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.
  2. Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A.
  3. Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 4 S.A.
  4. Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne S.A.
  5. Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.
  6. ATM Elektronika Wojciech Strucki
  7. SKYDREAM Sp. z o.o.
  8. Pipistrel
  9. AUREX LPG Sp. z o.o.
  10. PHU LECHPOD Leszek Podskok
  11. UTI POLAND Sp. Z o.o.
  12. Baranowicze
  13. Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych
  14. GIZO Grzegorz Niewiński
  15. Radiotechnika Marketing Sp. z o.o.
  16. Unimor Radiocom Sp. Z o.o.
  17. Przegląd Lotniczy Aviation Revue Sp. Z o.o.
  18. AM PAINTS
  19. P.P.H.U. METALMAL Henryk Siatecki
  20. SMART AERO
  21. Pagacz i Synowie Sp. z o.o.
  22. Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Poznaniu
  23. Drabpol Sp. jawna P. Drabczyński i Wspólnik
  24. Rősler France
  25. Awexim Sp. z o.o.
  26. Aero Precision A Greenwich AeroGroup Company
  27. FIN Sp. z o.o.
  28. Israel Aerospace Industries Ltd.
  29. IT-COM Sp. z o.o.
  30. Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy
  31. Adamet-Niemet Sp. z o.o.
  32. FundacjaZabytki Polskiego Nieba
  33. JB Investments Sp. z o.o.
  34. Aero Club Sp z o.o.
  35. Progress
  36. SE Lutsk Repair Plant "MOTOR"
  37. SE Lviv State Aircraft Repair Plant
  38. SE Odesa Aircraft Plant
  39. SE Zaporozhye state aircraft repair plant "MiGremont"
  40. RADIONIX LTD.
  41. Domar Sp. z o.o. Sp.k.
  42. Megmar Logistics & Consulting Sp. z o.o.
  43. CPI Aero
  44. Politechnika Poznańska
  45. Polit-Elektronik Sp. z o.o., Spółka komandytowa
  46. RSK "MIG" Przedstawicielstwo w Polsce
  47. DES ART. Sp. z o.o.
  48. CADOR Consulting Sp. z o.o.
  49. Rorot Sp. z o.o.
  50. Mawilux S.A.
  51. Česká letecká servisní a.s.
  52. JSC "Production Association 'Ural Optical & Mechanical Plamt' named after Mr. E.S. Yalamov"
  53. Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-Świdnik”
  54. P.H.U. IMPEX Piotr Bęćkowski
  55. M Broker Ubezpieczeniowy Sp. z o.o.
  56. Inventage Polska
  57. Panalipna Polska Sp. z o.o.
  58. Mop Serwis Sp. z o.o.
  59. Politechnika Gdańska Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki
  60. P.U.H.P. Lumex Leszek Pióro, Waldemar Pióro
  61. Foamax Kamil Marjanek
  62. IMS-GRIFFIN Sp. z o.o.
  63. Gmina Miejska Świdnik
  64. Pasamon Sp. z o.o.
  65. BC-LDS Bobkiewicz Cholewiński Sp. J.
  66. AMP Sp. z o.o.
  67. SAAB Technologies Poland Sp. z o.o.
  68. Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 im. Franciszka Siemiradzkiego
  69. Normfest Polska Sp. z o.o.
  70. HAZET-WERK/GÜLDENWERTHER
  71. SoftBlue S.A.
  72. Aeronautics Ltd.
  73. Flow Technics Sp. z o.o.
  74. Joint Stock Company "558 Aircraft Repair Plant"
  75. WB Electronics S.A.
  76. Italtecnica Sp. z o.o.
  77. Honeywell International SARL
  78. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
  79. Port Lotniczy Bydgoszcz S.A.
  80. PHZ Baltona
  81. DLAPILOTA.PL Sp. z o.o.
  82. Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy
  83. Arpol Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o.
  84. Solutions4GA p. z o.o.
  85. Szkoła Techniczna przy Bydgoskim Zakładzie Doskonalenia Zawodowego
  86. Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o.
  87. Siemens Sp. z o.o.
  88. Tenaco Sp. z o.o.
  89. Atlas Copco Polska Sp. z o.o.
  90. Pferd-VSM Sp. z o.o.
  91. Tesa tape Sp. z o.o.
  92. Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu
  93. GE Aviation Systems LLC
  94. Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych
  95. Profi-Elektro s.c. P.Gorgolewski, M.Gościniak
  96. Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o
  97. Aeropact Sp. z o.o. Port Lotniczy Poznań-Ławica
  98. Politechnika Białostocka
  99. Gorbrex
  100. Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.
  101. PIT-Radwar S.A.
  102. Cenrex Sp. z o.o.
  103. "Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego
  104. ""PZL-KALISZ"" S.A."
  105. Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.
  106. Wojskowe Zakłady Inzynieryjne S.A.
  107. PCO S.A.
  108. Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.
  109. CENZIN sp. z o.o.
  110. Fabryka Broni „Łucznik” – Radom Sp. z o.o.
  111. Przedsiębiorstwo Sprzętu Obronnego MASKPOL S.A.
  112. Huta Stalowa Wola S.A.
  113. ROSOMAK S.A.
  114. MESKO Spółka Akcyjna
  115. BZE BELMA S.A.
  116. Zakłady Chemiczne NITRO-CHEM S.A.