Lista Wystawców

3M Poland Sp. z o.o. P

ADAMET-NIEMET Sp. z o.o.

Aero Precision - A Greenwich AeroGroup Company

Agencja Mienia Wojskowego

AM PAINTS Aleksandra Mirecka

AMP Sp. z o.o.

Apollo Aerospace Components

ARPOL Narzędzia Profesjonalne Sp.  Zo.o.

AXIS Communications Poland Sp. z o.o. P

Belma

Bohamet S.A. P

Bydgoska Szkoła Wyższa

Castelior A. Górecki i Wspólnicy Sp.J.

CENREX

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Poznaniu

CENZIN Sp. z o.o.

Cirrus Aircraft Poland & Baltics

DMG MORI Polska Sp. z o.o.

Domar Sp. z o.o., Sp. k.

Drabpol  Sp. J.

DronHouse S.A.

Enmares Aviation and Defence Engineering Company

FIN Sp. z o.o.

Flow Technics Sp. z o.o.

Fundacja Zabytki Polskiego Nieba

Gmina Żnin

Graform P

HORUS Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o.

Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Poznaniu

Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych

Ipron Consulting Jakub Niklas

Israel Aerospace Industries

Italtecnica Sp. z o.o.

ITC S.A.

J&B Investment

Joint Stock Company “558 Aircraft Repair Plant”

JSC Production Association „Ural Optical & Mechanical Plant”

Kihomac Inc. P

LAPENA Nagorka Sp. J.

LEAD AERO

LOGON

Marcosta MTC Sp. z o.o.

Marko-LOT Marian Śliwiński

MASKPOL

Matic Sp. z o.o.

MBroker Ubezpieczeniowy Sp. z o.o.

Megmar Logistics & Consulting Sp. z o.o.

Metabo Polska Sp.z o.o. P

MMC Consulting s.c. P

Mop Serwis Sp. z o.o.

Nitrochem

P.H.U. Techmilservice

PASAMON Sp. z o.o.

PCO

PHU Lechpod Leszek Podskok

Poland-U.S. Operations Sp. z o.o.

Politechnika Gdańska

Politechnika Poznańska

Politechnika Warszawska

Polit-Elektronik Sp. z o.o., sp. k.

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o.

Polsystem Systemy Informatyczne Sp. z o.o., Sp.k.

Poltech Sp. z o.o.

Port Lotniczy Bydgoszcz

PPG Aerospace Hamburg P

Public Joint Stock Company "Volchansk Aggregate Plant"

Public Joint-Stock Company “Dnepropetrovsk Aggregate Plant”

PZL Świdnik

RADIONIX Ltd.

Radiotechnika Marketing Sp. z o.o.

Renex

Rotor Sp.  z o.o.            

SAAB Technologies Poland Sp. z o.o.

Sandvik Polska Sp.  z o.o.

Simworld P

Smart Aero

SoftBlue S.A.

SQUARETEC Balicki Kozłowski Weissenberg sp.j.

State Enterprise “Odessa Aircraft Plant”

State Enterprise “Zaporozhye State Aircraft Repair Plant “MiGremont”

State Enterprise Lutsk Repair Plant „MOTOR”

State Enterprise Lviv State Aircraft Repair Plant “LSARP”

State Enterprise Machine-Building Plant “FED”

Świątek Lech Świątek

TAT Technologies P

Textron Systems

The Subsidiary of State Company „UKRSPECEXPORT” The State Specialized Foreign Trade Firm “PROGRESS”

Unimor Radiocom Sp. z o.o.

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

UseCrypt

Water Jet Sweden

Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.

Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A.

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A.

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 4 S.A.

Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A.

Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A.

Wojskowe Zakłady Uzbrojenia

Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego "PZL-KALISZ" S.A.

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA SIŁ POWIETRZNYCH

Yamazaki Mazak Central Europe Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Zakład Elektronicznej Aparatury Pomiarowej "Meratronik" S.A.

Zakłady Lotnicze Margański&Mysłowski Spółka Akcyjna

Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 im. Franciszka Siemiradzkiego